PŘESTĚHOVALI JSME SE NA JINÝ BLOG > ODKAZ
Jelikož tohle byl náš první blog, byly jsme ukvapené a udělaly spoustu chyb, proto je v článcích nepořádek.
Navíc už k-pop skoro neposloucháme a z toho důvodu to stěhování.
Některé povídky předěláme i na druhý blog a budeme v nich pokračovat tam.
O povídky které jste žádali, budete moct brzy vidět na novém blogu.
Některé recenze budou také předělány (spíše ty novější).
Doufáme, že nás budete nadále podporovat avšak už v novém kabátu.
Děkuji.
Ryukí

Kitty's Live - 4.Kapitola

20. března 2013 v 8:38 | Ryukí |  Kitty's Live

Oběd

Cat v době oběda vylezla na střechu, nikdo tam nebyl jenom ona sama. Bylo krásné počasí a slunce příjemně hřálo. Zase tak sama zde nebyla, objevila se čerá kočka, jak se sem asi dostala problesklo Cat hlavou. "Ahoj jak se jmenuješ?" pohladila ji Catherine, vytáhla z tašky mléko a nalila si ho do dlaně, kočka se napila. "Tys musela mít hlad" usmála se

"Takže nejsi jen zatrpklá, umíš se i usmát" otočila se a za ní stála Yui. "Většinou zde obědvám a přemýšlím" posadila se vedle Catherine. "Ona se jmenuje Nyu, na téhle škole je snad odjakživa, nikdo ji odsud nevyhání, je jako náš maskot" řekla mile, to Cat až překvapilo. "Promiň, že jsem se k tobě nechovala nejlépe, většinou ke mně dolízají, ty jsi jinná, co myslíš budeme se bavit?" podala Catherine ruku. "No já nevím" Cat neměla nikdy jinou kamarádku než Jess, nebyla na to zvyklá, ale nakonec Yui ruku podala. "Co tě donutilo z Londýna přijet sem?" "Matka kvůli práci" zalhala Cat. "Neslyšela jsi něco o tom masovém vrahovi?" zeptala se. "Jediné co vím je, že uřezává prsty, otec ho vyšetřuje, ale nic mi neřekne" vzdychne. "Proč se ptáš?" "Já jen tak" mávne rukou Cat. Po celou dobu přestávky si povídají o škole, učitelích a spolužácích. "Ráda jsem si s tebou pokecala, konečně jsem poznala někoho, kdo se semnou baví doopravdy a né jen proto, aby byl oblíbený, je to hezká změna" usměje se Yui a zahledí se do dálky, skoro jako by přemýšlela. "Měli by jsme jít do třídy" Cat se postavila a pomohla Yui na nohy, pak spolu odešli do třídy.

Omlouvám se za patřičné chyby, bohužel u nás ve škole jsou ještě velmi staré klávesnice, které rádi vynechávají písmena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 franchy franchy | Web | 21. března 2013 v 17:01 | Reagovat

pěkné, řekla bych, že se od první kapitoly stále jen a jen zlepšuješ :-D

2 Ryukí Ryukí | 21. března 2013 v 22:08 | Reagovat

děkuju:)) od tebe to opravdu potěší, protože tvoje povidky jsou boží:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama