PŘESTĚHOVALI JSME SE NA JINÝ BLOG > ODKAZ
Jelikož tohle byl náš první blog, byly jsme ukvapené a udělaly spoustu chyb, proto je v článcích nepořádek.
Navíc už k-pop skoro neposloucháme a z toho důvodu to stěhování.
Některé povídky předěláme i na druhý blog a budeme v nich pokračovat tam.
O povídky které jste žádali, budete moct brzy vidět na novém blogu.
Některé recenze budou také předělány (spíše ty novější).
Doufáme, že nás budete nadále podporovat avšak už v novém kabátu.
Děkuji.
Ryukí

Kitty's Live - 1. Kapitola

13. března 2013 v 18:24 | Riry |  Kitty's Live

Shledání

Zastaralá vůně Cat praštila do nosu sotva, co otevřela dveře od svého nového domu v Tokyu, sundala si boty a pokračovala dál. Kuchyně byla společná s obyvákem a koupelna byla větší než pokoj u ní doma. Došla až do své ložnice a zde odhodila všechny zavazadla. Hodila sebou na postel, připadala si poprvé v životě normálně, nebyla to tvrdá postel, kterou mají na základně, ale měkká a pohodlná.

Ozvalo se klepání, Cat sebou trhla "ano?" zeptá se, když vykoukne ze dveří, v nich stojí kluk s tmavě modrýmy vlasy a černými oči. Má na sobě šedou mikinu a černé rifle. "Eh.. No.. Já.. Posílají mě rodiče, abych přivítal nového souseda, teda sousedku no, eh já jsem Tomi" vykoktá ze sebe. Cat odpoví obyčejným, znuděným "aha" "Cat chovej se slušně" zvolá na ní Jess, která právě odnesla poslední krabice. "omlouvám se za mou dceru, vyřiď mamince, že děkuji" hraje Catinu matku, protože vypadá starší a ona nechtěla za žádnou cenu bez Jess sama do Tokya jet. Jessica měla na hlavě kloubouk, aby zakryla svoje uši a ocas schovaný velmi pečlivě pod oblečením "Tohle je má dcera Kittý asi spolu budete chodit do školy" usmála se na něj "nejsem Kittý, sakra" zaječela Cat, Tomi se zasmál a řekl "těší mě" Cat zrudla až za ušima, musela uznat, že vypadal pěkně, ale ona není zvyklá na lidi, ani na to jak se k nim chovat. "já už půjdu, nashledanou, ahoj Kittý" v tu si řekla, jak na něj mohla vůbec chvilku přemýšlet v dobrém "nejsem Kittý" zamumlala, ale už jenom spíše pro sebe, protože on už byl tak daleko, že ji nemohl ani slyšet..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 franchy franchy | 15. března 2013 v 15:29 | Reagovat

ok, když přivřu oči a přehlédnu gramatické chyby, tak je to povedené :-D

2 Ryukí Ryukí | Web | 15. března 2013 v 16:04 | Reagovat

Dala jsme si to do Wordu a žádný chyby mi to nenahlásilo;)

3 franchy franchy | 15. března 2013 v 20:03 | Reagovat

po téhle stránce je to dobrý, ale tady jde spíš o význam přiznejme si, že třeba  "černými oči" nezní úplně správně (mělo by tam být černýma očima) a potom jsem tam ještě zahlédla "všechny zavazadla" (všechna zavazadla), chápu, že je to asi otravné když tě někdo takhle opravuje, ale když já si prostě nemůžu pomoct *grammar nazi se projevuje =_=*

4 Ryukí Ryukí | Web | 15. března 2013 v 21:28 | Reagovat

Jde o to, že já nebudu nikdy na gramatiku nějaká chytrá, ale na matiku jsem inteligentní:D no budu se snažit, abych byla lepší:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama