PŘESTĚHOVALI JSME SE NA JINÝ BLOG > ODKAZ
Jelikož tohle byl náš první blog, byly jsme ukvapené a udělaly spoustu chyb, proto je v článcích nepořádek.
Navíc už k-pop skoro neposloucháme a z toho důvodu to stěhování.
Některé povídky předěláme i na druhý blog a budeme v nich pokračovat tam.
O povídky které jste žádali, budete moct brzy vidět na novém blogu.
Některé recenze budou také předělány (spíše ty novější).
Doufáme, že nás budete nadále podporovat avšak už v novém kabátu.
Děkuji.
Ryukí

Kitty's Live - 5.Kapitola

28. března 2013 v 11:06 | Ryukí |  Kitty's Live

Cesta ze školy

"Tak jak se ti líbil první den školy?" zeptal se Tomi, když šli spolu s Cat domů "Dalo se to přežít." řekla bez jakéhokoliv zájmu. "Proč si neřekl hned, že jsi agent?" Nad touhle otázkou si Cat lámala hlavu celý den, konečně dostala odvahu se zeptat.

"Řekli mi, že budu pracovat s nejlepšími agenty, nejlepšími zabijáky, šel jsem se představit a ve dveřích stála krásná šestnáctiletá holka." mrkl na Kittý "Kdo by čekal, že jsi to ty." zasmál se "Jak jsi na to teda potom přišel?" vyzvídala dál "Víš sotva jsi začala křičet na Yui, došlo mi to" pohladil ji po vlasech a usmál se. Catherine zčervenala, obrátila od něj zrak. "Děje se něco?" zeptal se vyděšeně. "Né nic." zakřičela a rozutekla se k domu, zavřela za sebou dveře a její srdce bušilo, jako splašené. "Co to je za pocit?" zašeptala k sobě. "Děje se něco Kitt?" zeptala se Jess, která právě vylezla z kuchyně, měla na sobě přivázanou zástěru, vlasy do copu a v rukách míchala těsto. "Nic, nic vůbec nic, nechte mě všichni být!" zvýšila hlas na Jess, je toho na ní moc, je tajná agentka, dokonce nejlepší umí toho spoustu, ale nezvládá svět venku, nezná ho, vždyť Jess je jediná koho má a za jeden den si našla Cat další dva kamarády. Jessica položila mísu s těstem a pomalými kroky pokračovala ke Cat, obejmula ji a konejšila, stejně jako vždy, když potřebovala, né Jess nebyla její kamarádka, Jess byla jako její starší sestra. "Zvládneme to neboj" zašeptala ke Kittý..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Franchy Franchy | Web | 29. března 2013 v 20:44 | Reagovat

Huuu...hetero...to jsem neviděla už tak sto let, zajímavá změna, ale asi jsem přestala chápat mezilidské vztahy xD. Samozřejmě na pokračování jsem se těšila, ale výraz "rozutekla se k domu" to je teda bomba...rozutečou se kočky když mezi ně něco hodíš, ale rozutýct se k domu to je opravdu originální výraz xD

2 Ryukí Ryukí | 29. března 2013 v 21:10 | Reagovat

však je kočka nebo snad ne?:P:DD no stane se.. Hehe:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama