PŘESTĚHOVALI JSME SE NA JINÝ BLOG > ODKAZ
Jelikož tohle byl náš první blog, byly jsme ukvapené a udělaly spoustu chyb, proto je v článcích nepořádek.
Navíc už k-pop skoro neposloucháme a z toho důvodu to stěhování.
Některé povídky předěláme i na druhý blog a budeme v nich pokračovat tam.
O povídky které jste žádali, budete moct brzy vidět na novém blogu.
Některé recenze budou také předělány (spíše ty novější).
Doufáme, že nás budete nadále podporovat avšak už v novém kabátu.
Děkuji.
Ryukí

Kitty's Live - úvod

12. března 2013 v 17:16 | Ryukí |  Kitty's Live

Úvod

Jsem Catherine, ale říká se mi Cat. Kočce jsem dost podobná mám zelené oči a růžové vlasy, i když ty moc s kočkou nic společnýho nemají. No já v sobě mám kočičí geny, když jsem byla malá tajná organizace HIKINIKU mě vzala z dětského domova a po spoustě pokusech je ze mě napůl kočka. Stačí chtít a můžou mi vylézt kočičí uši a ocas, pak jsem rychlejší, pružnější a vidím lépe ve tmě, vlastně se můžu na kočku proměnit uplně.


"Kittý" Catherine schovala deník pod polštář, jak nenáviděla, když jí Jess říkala Kitty, není přece malé kotě, vždyť patří mezi nejlepší tajné agenty na světě, je jako stroj na zabijení. Jess má také geny kočky a taktéž patří ke k agentům. Ony dvě jsou poslední na kom se tyhle geny pozměnily, spousta jiných lidí to nezvládla a zemřela, i Jess byla kousek od smrti, pokusy se museli zrušit. Jess měla tu smůlu, že s jejími geny si takzvaně "hráli" první než s Cattinými, protože se nemůže proměnit na obyčejného člověka a musí zůstat schovaná před světem. "Co je?" odpoví. "Máš novou misi" usměje se Jess , má nádherné černé vlasy a žluté oči. "Jakou?" vystřelí s postele Catt radostí. "slyšelas o tom masovém vrahovi?" Samozřejmě, že o něm slyšela, kdo by neslyšel, vraždí po celém Tokyu a obětem uřezává prsty. "Jasně, že slyšela" "Tak budeš v Tokyu chodit na střední a sbírat o něm informace, je ti ale jasný, že se do ničeho nebudeš pouštět zbrkle" řekla Jess a podala ji uniformu. Catt s toho proběhl mráz po zádech, nikdy neměla misi mezi lidmi a jediný člověk, kterého má ráda je Jess "Zvládnu to" usmála se Catt..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 franchy franchy | 12. března 2013 v 17:37 | Reagovat

podle úvodu bych řekla, že by to mohla být zajímavá povídka a těším se na její pokračování, akorát mám zase jednu maličkou výtku...gramatika. Přiznám se, že když opomenu nějakou bezvýznamnou chybku, tak slůvko "aji" mě opravdu dostalo...pro příště by asi bylo lepší použít obyčejné "i"...

2 Ryukí Ryukí | Web | 12. března 2013 v 17:40 | Reagovat

Děkuju:)) Gramatiku se pokusím zlepšit;P a slovíčko hned vyměním:D:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama