PŘESTĚHOVALI JSME SE NA JINÝ BLOG > ODKAZ
Jelikož tohle byl náš první blog, byly jsme ukvapené a udělaly spoustu chyb, proto je v článcích nepořádek.
Navíc už k-pop skoro neposloucháme a z toho důvodu to stěhování.
Některé povídky předěláme i na druhý blog a budeme v nich pokračovat tam.
O povídky které jste žádali, budete moct brzy vidět na novém blogu.
Některé recenze budou také předělány (spíše ty novější).
Doufáme, že nás budete nadále podporovat avšak už v novém kabátu.
Děkuji.
Ryukí

Tajemství lásky

15. března 2013 v 17:42 | Mei |  Tajemství lásky
Upozorňuji vás že tento příběh je opět "YAOI".

Slza
A je to za námi, další vystoupení plné zábavných zážitků. Třeba Ryeowook dostal od jedné ELFKY panenku co vypadá přesně jako on, Eunhyuk byl opět bez trička, protože mu ho Donghae strhl a já byl opět políben Heechulem.
"Uf, konečně doma. "povzdychl s úsměvem Sungmin, když vystupoval z auta. Po sprše a menší svačině jsem šel s Heechulem a Shindongem k televizi. Nevěděl jsem co jsem udělal ale Heechul se na mě pořád tak zvláštně usmíval. V tu chvíly se ale ozval Shindong: "To bylo ale supr představení coo?! Heechule?!" Oba jsme se začali smát ale Chulímu nebylo moc do smíchu. Po chvíly se zvedl a naštvaně odešel. Chvíly jsem se díval s Shindongem na televizi a potom už mě to nebavilo tak jsem se rozhodl že půjdu k sobě. Po cestě jsem ale uslyšel hrát hodně nahlas nějakou hudbu.

Přiložil jsem ucho k dveřím Heechulova pokoje a poznal že je to píseň kterou zpívám já " Who I am". Když jsem s úsměvem vešel uviděl jsem Chulíhosedí na posteli zády ke mně a obímá polštář.Nejdříve jsem na něj chtěl vybafnout ale potom jsem uviděl že si utřel slzu z tváře. Hned na to se mě všiml a jak je u něj známo začal histerčit a ječet. Tušil jsem proč je smutný, Wooky mi totiž řekl že se mu svěřil že se zamiloval ale bojí se to dát najevo. Wooky nerad radí lidem ve vztazích bojí se že by to kvůli němu bylo horší a tak mu nijak neporadil. Když jsem tohle věděl tak jsem to musel udělat. Silně jsem ho obejmul a pošeptal mu: "Pokud nemáš slov tak konej! A to bez ohledu na odmítnutí!" Heechulovi stekla slza po tváři a najednou jsem ucítil jak mě rukama jemně hladí pod trikem. Příblížil se mi k uchu kousnul mě jemně do lalůčku a pošeptal: "Děkuji ti za za radu" Myslel jsem si že jsou to zase nějaké ty jeho žertíky ale ne! Svalil mě na postel a začal vášnivě líbat. Ten pocit jsem ucítil už na dnešním vystoupení ale nyní to bylo intenzivnější. Začalo mě lechtat v podbříšku a měl jsem motýlky. Pomalu mi sundal triko a celou tu dobu mě hladil po břiše. Když mi ho sundal začal mě líbat na krku, postupně se posunoval níže a rozepínal mi kalhoty. Tušil jsem co bude dál ale najednou mi na mé rozehřáté tělo spadla jeo chladná slza. Zvedl jsem chytl a začal pomalu líbat. Udiveně ale spokojeně se podíval a rukou mi projel vlasy. Najednou mi začal jezdit rukou po břichu a začal mě dráždit. Chytnul jsem ho a posadil na sebe a další slza se mu snesla po líčku a spadla k zemi. Pohladil jsem ho a chtěl uklidnit ale najednou vyhřikl mé jméno. Hudba dávno dohrála a tak jsem mu zakryl mou rukou rty. Zakousnul se mi do ruky a svalil mě na zem. Zadýchaný a vyčerpaný si lehl a ruku mi položil na hruď. Za ruku jsem ho přitáhl k sobě a začal ho líbat když jsem mu začal rukou hladit celé tělo a sjel jsem rukou k nohám , postupně mi čím dál tím víc zarýval nehty do kůže. Objal jsem ho ztáhl na nás deku a položil jeho hlavu na mou hruď. Spokojeně vydechl a usínal. Když usnul tak se otevřeli dveře a ozvalo se "Hééj! Oblečte se všichni vás hledají! Slyšel jsem co se tu děje tak se nebojte neřeknu to" ozval se Sungmin. Pomalu jsem vzbudil Chulího a převlékli jsme se. Když jsme slezli dolů všichni na nás hleděleli oba jsme se dívali do země ale Sungmin zakřičel "Ano tady jsou jsem vám říkal že jim ta poslední hra Pockeru moc nepotrvá!" Oba jsme si oddychli a vyrazili do obchoďáku, kam se mimochodem těšil jen Donghae a Eunhyuk, ti tam vždy dělají největší prkotiny. Celou dobu jsem myslel jen na něj a tak jsem mu napsal SMS-ku: "Miluji tě!" Podíval jsem se na něj, usmál se a po tváři mu stekla za ten den snad poslední SLZA.Sichul
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arisu Arisu | 27. března 2013 v 14:21 | Reagovat

Sugoii!! Máš talent, napsat něco takovýho.. :) :P

2 Mei Mei | 29. března 2013 v 11:23 | Reagovat

[1]: Děkuji moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama