PŘESTĚHOVALI JSME SE NA JINÝ BLOG > ODKAZ
Jelikož tohle byl náš první blog, byly jsme ukvapené a udělaly spoustu chyb, proto je v článcích nepořádek.
Navíc už k-pop skoro neposloucháme a z toho důvodu to stěhování.
Některé povídky předěláme i na druhý blog a budeme v nich pokračovat tam.
O povídky které jste žádali, budete moct brzy vidět na novém blogu.
Některé recenze budou také předělány (spíše ty novější).
Doufáme, že nás budete nadále podporovat avšak už v novém kabátu.
Děkuji.
Ryukí

Tajemství lásky 1

20. března 2013 v 17:22 | Mei |  Tajemství lásky
"YAOI POVÍDKA"
Hodím si "SPRCHU"
Přišel za mnou, políbil mě na tvář a řekl jen sbohem. Ano, přesně tak se to stalo v tom snu. Nevím proč, ale chtěl bych ten sen dosnít, proč to jen nejde. Vzbudil jsem se celý spocený, když jsem vykřikl nechoď a to bylo vše. Celý den nad tím asi budu přemýšlet."Baf!" zakřičel Ryeowook, když jsem byl zamyšlený. "Co je? Stalo se něco?" zeptal se. Samozdřejmě jsem mu nic neřekl, ikdyž jsem chtěl, řekl jsem si, že nesmím stačí, že to ví už Sungmin. Ikdyž jsem mu řekl, že se nic neděje, tak mi nevěřil. Začal mluvit o tom, jak jsem ho den před tím vraždil pohledem, když obejmul Heechula. No musím uznat, byla to pravda. A tak jsem ho jen obejmul a usmál jsem se.

Najednou k nám přišel Heechul. Zrovna jsem seděl na posteli a prohlížel si fotoalbum. On přišel ještě v pyžamu se srdíčky a sedl si vedle mě. Chytil mě kolem pasu a svým obličejem se přiblížil k mému. Samozdřejmně jsem ucukl, vždyť u nás seděl Wooky dalo se to ode mě čekat. Wooky to zpozoroval, jen se usmál a řekl "Já to vím." Nevěděl jsem, co dělat, tak jsem se jen pokusil normálně odpovědět : "Aaaha.." No musím uznat, že mi to moc nešlo. Nechtěl jsem tam být bylo mi trapně a chtěl jsem si pročistit hlavu, tak jsem jim jen oznámil, že si jdu hodit sprchu. Stejně jsme byli s klukama domluvení, že pujdem omrknout tu novou cukrárnu. Takže když jsem sprchoval, tak mi tam někdo vlezl, ozvalo se jen : "Nechceš pomoct?" Usmál jsem se a odpověděl "Ano Chuli jestli tam není Wooky, tak můžeš." Donghae se se smíchem ozval "Já nejsem Heechul vole! Pohni Eunhyuk už čeká v té cukrárně." Ještěže tam byl ten závěs byl jsem totiš červený jak rajče. Donghae odešel, ale měl jsem tušení, že zase někdo vešel. Zrovna jsem měl šampon ve vlasech, a tak jsem měl zavřený oči. Někdo oddělal závěs a přitiskl se ke mně. Jeho tělo chladilo to mé, ale byl jsem strašně vyděšený. Chytl mi bradu, otočil mě a vášnivě políbil. V té chvíly jsem přestal být nervní a byl jsem klidný, možná až moc. Bylo mi jasné, že je to on! Takový pocit mám jen s ním. "Heechule?!" zvolal jsem když jsem odtrhl své rty od něj, opět mě začal líbat a zavrčel, tak jak to umí jen on. Chytl jsem ho pustil vodu, aby se mi vymyl šampon z očí a poté ho začal líbat vášnivěji. Když se chtěl opřít o stěnu zase vypnul vodu, jenže teť to nebyla ta pravá chvíle. Zrovna totiž věšel Donghae a zase mě popoháněl ať si pohnu. Heechul pustil vodu a zamumlal mým hlasem: "No, ani nikam nepůjdu. Není mi dobře." Když Donghae odcházel, tak jsem ho chtěl zastavit, ale Chulí mě začal znovu líbat, a tak jsem se rozhodl, že chci být s ním.
Ve sprše mi už byla zima, tak jsem mu to naznačil . Usmál jsem se, políbil ho a vylezli jsme ven. Nenechal mě ani se pořádne oblíct. Ale když potom uviděl, že mi je zima podal mi své černé triko. "Obleč si to !" Když jsem si ho oblékl zjistil jsem, že bylo dost velké, bylo mi strašně volné. Podíval se na mě, obejmul mě a začal úzkostlivě šeptat "Nechápu proč jsem ti ho dával, ať si ho oblečeš, když teď mám sto chutí ti ho sundat." "Už mlč ty pako." Chytl jsem ho a přitiskl k sobě a začal mu líbat krk. Jen si zkousl ret a vzrušeně vydechl. Když jsem ho k sobě začal tisknou víc, tak ucukl a řekl "Už půjdu bojím se, že nás někdo uvidí." Ten den se opravovali dveře od mého pokoje, protože je Shindong prokopl. Takže jsme byli v pokoji bez dveří. Chápal jsem to, a tak jsem ho pomalu pustil . Dal mi pusu na tvář a řekl "Jednou v noci tě navštívím." ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama